تاثیر لینک بیلدینگ عکس بر روی سئو

لینک بیلدینگ عکس نکته ایی بسیار مهم می باشد که در این مقاله منظور از ان ارتباط درست و سئو شده در عکس می باشد که در این مقاله به ان پرداخته ایم ، اهداف پیوند خود را بشناسید بنابراین اول و مهمتر از همه شما باید اهداف پیوند خود را بدانید.

وب سایت و یا سیستم فعالیتتان را بشناسید

این پلتفرم های برتر یا وبسایت هایی که واقعا دوست دارید در آن پیوند داشته باشید کدام هستند سپس، از آنجا به بعد، می توانید شروع کنید که بررسی کنید که چه کسانی و چه مخاطبانی انها را می بینند، چه کسی مطالب را بنویسد، چه کسی ممکن است با شما تماس بگیرد، و همچنین صفحات بالا در حال حاضر برای این سایت ها چه صفحاتی هستند و انها را مشخص کنید. تعدادی زیادی از الگوریتم ها وجود دارند که به این صفحات و اطلاعات نگاه می کنند و شما با استفاده از ابزار هایی می توانید صفحات بالای وب سایتتان را بررسی و رصد کنید، SEO MOZ، Open Site Explorer ، صفحات با رتبه بالا را به شما نشان می دهد. SEMrush گزارش از وب سایت و پیوند های مد نظر تان به شما میدهد. SimilarWeb یک گزارش در مورد صفحات و پیوند های محبوب به شما می دهد و در اخر شما اطلاعات جالبی را بدست خواهید اورد و با استفاده از آن پیوند عکس و لینک بیلدینگ عکس را می توانید شروع کنید.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص دیجیتال مارکتینگ  و یا  طراحی سایت آژانس خلاقیت کوروش ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

آپدیت عکس های قدیمی مرحله دوم از لینک بیلدینگ عکس است

شما همچنین می توانید شروع به بررسی و آبدیت تصاویر قدیمی کنید ، تصاویر محبوب را شناسایی کنید و سپس به روز رسانی آنها را شروع کنید. پس همیشه در پروسه لینک بیلدینگ تصاویر خود فرصتی داشته باشید تا تصاویر قدیمی را پیدا کنید و به روز رسانی کنید ، اما چه تصاویری محبوب است؟ یک روش واقعا شسته و رفته به نوعی حفاری درست تصاویر Infographics BuzzSumo است ، و سپس شما می توانید موضوع را وارد کنید. شما وارد صنعت یا موضوعی می شوید که در حال تلاش برای ارسال تصاویر درباره ان هستید و سپس توسط infographics جستجو کنید تا ببینید چه تصاویری ارسال شده است و تصویر مورد نظرتان را پیدا کنید.

> آنلاین مارکتینگ چیست <

تاثیر لینک بیلدینگ عکس بر روی سئو

تبدیل محتوای محبوب به عکس

شما همچنین می توانید محتوای محبوب را به تصاویر تبدیل کنید، و البته که در گزارش ها و آمار جدید نشان دهده شده، بر اساس داده های جدیدی که ارائه می شود، فرصت زیادی در سئو عکس و لینک بیلدینگ عکس در محتوا نسبت به محتوای خالی وجود دارد.

> اصول لینک بیلدینگ موفق <

انتخاب لینک بیلدینگ عکس تأثیرگذار

باز هم باید به این نکته اشاره کرد که شناخت و شناسایی مخاطبان بسیار مهم و در لینک بیلدینگ عکس مهم است.

>> آموزش بهینه سازی وردپرس گام به گام <<

کلمه کلیدی مربوط به لینک بیلدینگ را پیدا کنید

پازل کلمات کلیدی تان را پیدا کنید و کامل کنید و متوجه شوید که به دنبال چه کلماتی هستید و این واقعا درک درستی از قصد افراد در جستجوی موضوع یا محصول یا آنچه که ممکن است بخواهید ارائه دهید، می دهد.

چرا انتخاب کلمه کلیدی در لینک بیلدینگ عکس مهم است؟

چیزی که باید انجام دهید ارزیابی کلمات کلیدی می باشد که قصد دارید با آن پیوند و لینک بیلدینگ انجام دهید . این یک مفهوم درخشان است که در بسیاری از پادکست ها و مقالات مهم دنیا به ان اشاره شده است ، انتخاب کلمه کلیدی بسیار مهم است زیرا انتخاب آن یک هدف است که با توجه به ان شما پیوند می دهید و البته که به چه کلمه کلیدی لینک می دهید بسیار مهم است، زیرا با این کار شما دامنه مخاطبانتان را مشخص می کنید.

چیز دیگری که می خواهید ارزیابی کنید چیزی است که در اطراف تصاویر قرار دارد ، آیا همه کلمات کلیدی و یا عکس های شما، و ویدیئو و یا چیزهای دیگر دارای ظرفیت جستجو خوب هستند؟ شما باید آنچه را که در حال حاضر در رتبه بندی قرار دارد را ارزیابی کنید تا بدانید چه کار می کنید و چه چیزی باید در لیست شما قرار گیرد و چه چیزی نباید باشد .

چرا انتخاب کلمات کلیدی در لینک بیلدینگ مهم است؟

به عنوان مثال در یکی از عکس ها و محتواهای عکسی نمی خواستیم هر کسی یک مطلب را بخواند به جز افراد جستجو گر کلمات مورد نظر در 10 نتایج جستجو را برای آن کلمه کلیدی یا آن عبارت که هدف ما را خوانده بود، بخوانند. چرا این کار را می کنید؟ تا زمانی که شما درک کامل از چگونگی اتفاقاتی که می افتد را ببینید و اینکه چگونه می توانیم چیزی را بهتر کنیم؟
بهینه سازی عکس و تصاویر به همراه محتوا را با سرچ در موتور های جستجو دنبال کنید!

منبع:

moz